HOME  |  Bestuur en organisatie  |  Fracties gemeenteraad

Fractie Christen Democratisch Appel

     website CDA

R.J.M. (Raimond) Smit

R.J.M. Smit
contactgegevens en taken R.J.M. (Raimond) Smit
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresr.smit@raadaalten.nl

Z.E. (Zelma) van Alstede

Z.E. van Alstede
contactgegevens en taken Z.E. (Zelma) van Alstede
FunctieRaadslid
E-mailadresz.vanalstede@raadaalten.nl

G.J. (Gerrit) Assink

G.J. Assink
contactgegevens en taken G.J. (Gerrit) Assink
FunctieRaadslid
E-mailadresg.assink@raadaalten.nl

E.T.H. (Elroy) Belterman

E.T.H. Belterman
contactgegevens en taken E.T.H. (Elroy) Belterman
FunctieRaadslid
E-mailadrese.belterman@raadaalten.nl

R. (Rianne) Deunk

R. Deunk
contactgegevens en taken R. (Rianne) Deunk
FunctieRaadslid
E-mailadresr.deunk@raadaalten.nl

R. (Rachel) Kraaijenbrink

R. Kraaijenbrink
contactgegevens en taken R. (Rachel) Kraaijenbrink
FunctieRaadslid
E-mailadresr.kraaijenbrink@raadaalten.nl

J. (Jelle) Polman

J. Polman
contactgegevens en taken J. (Jelle) Polman
FunctieRaadslid
E-mailadresj.polman@raadaalten.nl