HOME  |  Bestuur en organisatie  |  Fractievertegenwoordigers

Fractievertegenwoordigers

Gea Aalders

Aalders
contactgegevens en taken Gea Aalders
E-mailadresg.aalders@raadaalten.nl
Politieke partijGemeenteBelangen

Theo Bauhuis

Bauhuis
contactgegevens en taken Theo Bauhuis
E-mailadrest.bauhuis@raadaalten.nl
Politieke partijProgressieve Partij

Leo van den Berg

van den Berg
contactgegevens en taken Leo van den Berg
E-mailadresl.vandenberg@raadaalten.nl
Politieke partijGemeenteBelangen

Jan Bulsink

Bulsink
contactgegevens en taken Jan Bulsink
E-mailadresj.bulsink@raadaalten.nl
Politieke partijGemeenteBelangen

Cas Ebbers

Ebbers
contactgegevens en taken Cas Ebbers
E-mailadresc.ebbers@raadaalten.nl
Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie

Marco Elferink

Elferink
contactgegevens en taken Marco Elferink
E-mailadresm.elferink@raadaalten.nl
Politieke partijBoerBurgerBondgenoot/HMV

Petra Hoezen

Hoezen
contactgegevens en taken Petra Hoezen
E-mailadresp.hoezen@raadaalten.nl
Politieke partijProgressieve Partij

Jeroen Hollema

Hollema
contactgegevens en taken Jeroen Hollema
E-mailadresj.hollema@raadaalten.nl
Politieke partijDemocraten 66

Gerdy Hoornenborg

Hoornenborg
contactgegevens en taken Gerdy Hoornenborg
E-mailadresg.hoornenborg@raadaalten.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

Janna Houwers-den Tuider

Houwers-den Tuider
contactgegevens en taken Janna Houwers-den Tuider
E-mailadresj.houwers@raadaalten.nl
Politieke partijChristenUnie

Martin Hüning

Hüning
contactgegevens en taken Martin Hüning
E-mailadresm.huning@raadaalten.nl
Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie

Corine Lankhof

Lankhof
contactgegevens en taken Corine Lankhof
E-mailadresc.lankhof@raadaalten.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

Rik van Lochem

van Lochem
contactgegevens en taken Rik van Lochem
E-mailadresr.vanlochem@raadaalten.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

Hans Logmans

Logmans
contactgegevens en taken Hans Logmans
E-mailadresh.logmans@raadaalten.nl
Politieke partijChristenUnie

Gerloeske Nijland-Brezet

Nijland-Brezet
contactgegevens en taken Gerloeske Nijland-Brezet
E-mailadresg.brezet@raadaalten.nl
Politieke partijDemocraten 66

Hans Onstenk

Onstenk
contactgegevens en taken Hans Onstenk
E-mailadresh.onstenk@raadaalten.nl
Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie

Sabine van Santen-Oonk

van Santen-Oonk
contactgegevens en taken Sabine van Santen-Oonk
E-mailadress.vansanten@raadaalten.nl
Politieke partijChristenUnie

Eddy Smits

Smits
contactgegevens en taken Eddy Smits
E-mailadrese.smits@raadaalten.nl
Politieke partijBoerBurgerBondgenoot/HMV

Jan Wijbrans

Wijbrans
contactgegevens en taken Jan Wijbrans
E-mailadresj.wijbrans@raadaalten.nl
Politieke partijBoerBurgerBondgenoot/HMV