HOME  |  Bestuur en organisatie  |  Samenstelling agendacommissie

Samenstelling agendacommissie

A.B. (Anton) Stapelkamp

A.B. Stapelkamp
contactgegevens en taken A.B. (Anton) Stapelkamp
FunctieVoorzitter
E-mailadresa.stapelkamp@aalten.nl

M.A.J.B. (Marcel) Fiering

M.A.J.B. Fiering
contactgegevens en taken M.A.J.B. (Marcel) Fiering
FunctieGriffier
E-mailadresm.fiering@aalten.nl

Z.E. (Zelma) van Alstede

Z.E. van Alstede
contactgegevens en taken Z.E. (Zelma) van Alstede
FunctieCommissielid
E-mailadresz.vanalstede@raadaalten.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

E.E. (Esther) Diepenbroek

E.E. Diepenbroek
contactgegevens en taken E.E. (Esther) Diepenbroek
FunctieCommissielid
E-mailadrese.diepenbroek@raadaalten.nl
Politieke partijProgressieve Partij

A. (Alexander) van der Graaff

A. van der Graaff
contactgegevens en taken A. (Alexander) van der Graaff
FunctieCommissielid
E-mailadresa.vandergraaff@raadaalten.nl
Politieke partijDemocraten 66

T.S. (Tobias) Holtman

T.S. Holtman
contactgegevens en taken T.S. (Tobias) Holtman
FunctieCommissielid
E-mailadrest.holtman@raadaalten.nl
Politieke partijChristenUnie

H.J. (Henk) Meerdink

H.J. Meerdink
contactgegevens en taken H.J. (Henk) Meerdink
FunctieCommissielid
E-mailadresh.meerdink@raadaalten.nl
Politieke partijBoerBurgerBondgenoot/HMV

H.H. (Gerbert) Navis

H.H. Navis
contactgegevens en taken H.H. (Gerbert) Navis
FunctieCommissielid
E-mailadresg.navis@raadaalten.nl
Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie

R.J.M. (Raimond) Smit

R.J.M. Smit
contactgegevens en taken R.J.M. (Raimond) Smit
FunctieCommissielid
E-mailadresr.smit@raadaalten.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

A. (Alex) Walter

A. Walter
contactgegevens en taken A. (Alex) Walter
FunctieCommissielid
E-mailadresa.walter@raadaalten.nl
Politieke partijGemeenteBelangen