HOME  |  Bestuur en organisatie  |  Samenstelling gemeenteraad

Samenstelling gemeenteraad

Het hoogste bestuursorgaan van de gemeente is de gemeenteraad. Gemeente Aalten telt 21 gemeenteraadsleden, verdeeld over zeven politieke partijen. De voorzitter van de gemeenteraad is de burgemeester. De raad wordt bijgestaan door de griffier. Wilt u contact met de gemeenteraad dan kunt u een e-mail sturen naar gemeenteraad@aalten.nl

A.B. (Anton) Stapelkamp

A.B. Stapelkamp
contactgegevens en taken A.B. (Anton) Stapelkamp
FunctieVoorzitter
E-mailadresa.stapelkamp@aalten.nl

M.A.J.B. (Marcel) Fiering

M.A.J.B. Fiering
contactgegevens en taken M.A.J.B. (Marcel) Fiering
FunctieGriffier
E-mailadresm.fiering@aalten.nl

Z.E. (Zelma) van Alstede

Z.E. van Alstede
contactgegevens en taken Z.E. (Zelma) van Alstede
FunctiePlaatsvervangend voorzitter
E-mailadresz.vanalstede@raadaalten.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

G.J. (Gerrit) Assink

G.J. Assink
contactgegevens en taken G.J. (Gerrit) Assink
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresg.assink@raadaalten.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

E.T.H. (Elroy) Belterman

E.T.H. Belterman
contactgegevens en taken E.T.H. (Elroy) Belterman
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadrese.belterman@raadaalten.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

M. (Margo) ten Bruin

M. ten Bruin
contactgegevens en taken M. (Margo) ten Bruin
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresm.tenbruin@raadaalten.nl
Politieke partijBoerBurgerBondgenoot/HMV

R. (Rianne) Deunk

R. Deunk
contactgegevens en taken R. (Rianne) Deunk
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresr.deunk@raadaalten.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

E.E. (Esther) Diepenbroek

E.E. Diepenbroek
contactgegevens en taken E.E. (Esther) Diepenbroek
FunctieFractievoorzitter
E-mailadrese.diepenbroek@raadaalten.nl
Politieke partijProgressieve Partij

A. (Alexander) van der Graaff

A. van der Graaff
contactgegevens en taken A. (Alexander) van der Graaff
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresa.vandergraaff@raadaalten.nl
Politieke partijDemocraten 66

A.C. (Anna) te Grotenhuis

A.C. te Grotenhuis
contactgegevens en taken A.C. (Anna) te Grotenhuis
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresa.tegrotenhuis@raadaalten.nl
Politieke partijBoerBurgerBondgenoot/HMV

T.S. (Tobias) Holtman

T.S. Holtman
contactgegevens en taken T.S. (Tobias) Holtman
FunctieFractievoorzitter
E-mailadrest.holtman@raadaalten.nl
Politieke partijChristenUnie

B.W. (Bas) Koskamp

B.W. Koskamp
contactgegevens en taken B.W. (Bas) Koskamp
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresb.koskamp@raadaalten.nl
Politieke partijBoerBurgerBondgenoot/HMV

R. (Rachel) Kraaijenbrink

R. Kraaijenbrink
contactgegevens en taken R. (Rachel) Kraaijenbrink
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresr.kraaijenbrink@raadaalten.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

E. (Eline) Massop

E. Massop
contactgegevens en taken E. (Eline) Massop
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadrese.massop@raadaalten.nl
Politieke partijGemeenteBelangen

H.J. (Henk) Meerdink

H.J. Meerdink
contactgegevens en taken H.J. (Henk) Meerdink
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresh.meerdink@raadaalten.nl
Politieke partijBoerBurgerBondgenoot/HMV

H.H. (Gerbert) Navis

H.H. Navis
contactgegevens en taken H.H. (Gerbert) Navis
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresg.navis@raadaalten.nl
Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie

L.M.A. (Linda) Oonk

L.M.A. Oonk
contactgegevens en taken L.M.A. (Linda) Oonk
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresl.oonk@raadaalten.nl
Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie

J. (Jelle) Polman

J. Polman
contactgegevens en taken J. (Jelle) Polman
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresj.polman@raadaalten.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

M.B.J. (Margret) Rensink-Althof

M.B.J. Rensink-Althof
contactgegevens en taken M.B.J. (Margret) Rensink-Althof
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresm.rensink@raadaalten.nl
Politieke partijGemeenteBelangen

H.J. (Henk) Rijks

H.J. Rijks
contactgegevens en taken H.J. (Henk) Rijks
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresh.rijks@raadaalten.nl
Politieke partijGemeenteBelangen

R.J.M. (Raimond) Smit

R.J.M. Smit
contactgegevens en taken R.J.M. (Raimond) Smit
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresr.smit@raadaalten.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

A. (Alex) Walter

A. Walter
contactgegevens en taken A. (Alex) Walter
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresa.walter@raadaalten.nl
Politieke partijGemeenteBelangen

L. (Bert) Weevers

L. Weevers
contactgegevens en taken L. (Bert) Weevers
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresb.weevers@raadaalten.nl
Politieke partijProgressieve Partij